Війна за розум: як Росія готується до майбутнього через освітні обмеження
regionews.ua
Tue, 29 Apr 2025 10:01:27 +0300

Спікери обох палат російського парламенту внесли законопроект, який дозволяє російському уряду обмежувати кількість платних місць во російських вузах.
Що мали б зробити ми у відповідь В Росії вже три роки триває дуже повільна, але цілеспрямована кампанія по боротьбі з тим, що політологи називають перевиробництво еліт.
А якщо, попростому, народ має працювати на заводах і в армії, а не просиджувати штани в вузах.
Зараз 47 російських студентів вчаться на платній формі.
Тож потенційно, скорочення торкнеться, як мінімум, половини з цих місць або 25 від всіх потенційних абітурієнтів.
Востаннє, щось подібне відбулося в 80х роках 20 століття, коли всіх студентів після першого курсу відправили в армію потенційно в Афганістан.
І тоді, в один момент, влада настроїла проти себе більшу частину думаючої частини суспільства.
Зараз російська влада поступає розумніше і робить все те саме, тільки повільними кроками, коли народ не завжди помічає, що відбувається.
Як на мене, поруч з забороною абортів це одна з найбільш потенційних і важливих інформкампаній.
Вона не дасть моментального ефекту, але в перспективі рікдва, вона має шанси стати одним із найбільших драйверів недовіри до системи.
Не міфічне відділення поневолених народів і розкол Росії за національними ознаками, а саме аборти і закриття вертикальних ліфтів плюс розкол по лінії мусульманине мусульмани будуть головними подразниками для майбутньої Росії в момент транзиту влади а транзит вже почався в головах еліт.
Наша велика проблема в контексті інформвійни полягає в тому, що в цій війні у нас немає союзників ЄС і США, дефакто, самоусунулися.
Але не меншою проблемою є бажання швидких рішень, а вони апріорі неможливі.
Останні новини
