Терористичний удар російською балістикою 13 квітня по Сумах, як примус до перимир’я в Чорному морі?
glavcom.ua
Sun, 13 Apr 2025 20:57:00 +0300

ЗМІ повідомили про зустріч делегацій України та Росії, яка найближчими днями має відбутися в Анкарі.
Тема переговорів досягнення перемиря в Чорному морі.
Цікаво, хто увійшов до складу української делегації Цікаво, якою буде тональність перетракцій Російські перемовники позичатимуть у Сірка очей, а українських терзатиме почуття іспанського сорому..
Памятка для української делагації.
1993 року в Масандрі під час російськоукраїнських переговорів про передачу Росії ядерних боєзарядів тодішній очільник Служби Президента України Леоніда Кравчука з міжнародних питань Антон Бутейко помітив, що російська сторона самовільно внесла у погоджений документ деякі зміни. Український дипломат негайно вніс відповідну правку.
Це викликало гнів з боку Віктора Черномирдіна глави російського уряду.
Однак українська сторона в особі Бутейка довела свою правоту.
У вересні 2003 року в Ялті Леонід Кучма поставив свій підпис під документами про Євразійський економічний простір з Росією, Білоруссю і Казахстаном.
Напередодні Антоні Бутейко звернувся з листомзастереженням до українського президента Закликаю вас не робити історичної помилки і не допустити підписання згаданих угоди та концепції ЄЕП, не накидати нового ярма на шию українського народу.
Положення угоди й концепції ЄЕС суперечать національним інтересам України і не допомагають вирішити жодної з існуючих суттєвих проблем українськоросійських відносин. Свою незгоду Антон Бутейко прокоментував дуже чітко Якщо вчасно не зупинити цього процесу, то він стане за наслідками порівнянним з Переяславом.
Володимир Огризко, Надзвичайний і Повноважний Посол За мою більш, ніж тридцятирічну біографію дипломата, мені довелося вести переговори з Російською Федерацією з питання Чорноморського флоту.
Я вам скажу чесно легше було б домовитися з марсіанами, при тому, з будьякого питання.
Тому що з Росією можна домовитися тільки в одному випадку коли їм навязують свою позицію, і коли вони розуміють мову сили.
У 1994 році народна депутатка першого скликання Лариса Скорик розповіла мені таке Я тричі була на переговорах з росіянами.
Це стосувалося Чорноморського флоту.
І я хочу сказати, що за третім разом заприсягалася собі більше на жодні урядові переговори з росіянами немає ніякого сенсу їхати.
Вони розмовляють тільки з позиції сили, абсолютно ігноруючи міжнародне право, будьякі закони, все, на чому стоїть цивілізований світ. Єдине, чого вони бояться, це щоб їх хтось не обдурив.
Що їм забракне спритності розгадати чийсь хід, бо відверто з ними говорити на рівні міжнародного права порожня розмова.
ltgt Логіки росіяни не сприймають.
Відверті, цивілізовані розмови теж не проходять.
Чи є в Україні фахова дипломатія витончене мистецтво спілкування, організації та ведення міждержавних перемовин В умовах війни дипломат це по суті військовий, який виконує директиви керівництва своєї держави, реалізує її політику.
Зрозуміло, що для досягнення визначених цілей потрібні знання та професійні навички, володіння дипломатичним інструментарієм.
Бути справжнім дипломатом складно.
Дипломатія це здатність схилити на свій бік іншу людину.
Якщо дипломат сказав так, це означає подумаю.
Якщо дипломат сказав подумаю, це означає ні.
Якщо сказав ні він не дипломат.
На що спроможеться наша делегація Поговорить, побалакає, чи сяде та й заплаче..
Останні новини
