Рейтинг найнебезпечніших цукерок в Україні: ви будете вражені!
www.rbc.ua
Sun, 06 Apr 2025 07:27:21 +0300

Солодощі завжди були улюбленими ласощами серед українців, проте не всі цукерки однаково безпечні для здоровя.
У магазинах можна знайти безліч варіантів, але деякі з них містять небезпечні інгредієнти, які можуть завдати шкоди організму.
Які цукерки не варто купувати читайте в матеріалі РБКУкраїна проект Styler.
Цукерки з трансжирами Часто у складі цукерок містяться трансжири це гідрогенізовані рослинні олії, які використовують для покращення текстури та збільшення терміну зберігання.
Вони підвищують рівень поганого холестерину та можуть сприяти розвитку серцевосудинних захворювань.
Особливо багато трансжирів у шоколадних батончиках, таких як Снікерс, Марс та Баунті, а також у дешевих карамелях та ірисках.
Небезпечні підсолоджувачі та надлишок цукру Більшість фабричних цукерок містять величезну кількість цукру, що може призвести до розвитку діабету, ожиріння та проблем із зубами.
Деякі виробники додають штучні підсолоджувачі, такі як аспартам, сахарин або сироп глюкозифруктози, що впливають на метаболізм і можуть викликати залежність.
Найбільш солодкими з цієї точки зору є льодяники, глазуровані шоколадом цукерки та жувальні солодощі типу ЧупаЧупс.
Штучні барвники та ароматизатори Для привабливого вигляду та смаку багато виробників додають штучні барвники та ароматизатори, які можуть викликати алергічні реакції та навіть токсичну дію на організм.
Найнебезпечніші барвники тартразин E102, понсо 4R E124 та кармазин E122.
Вони часто зустрічаються у яскравих жувальних цукерках, таких як Скітлз та Мамба.
Як вибрати безпечні цукерки Щоб уникнути негативного впливу, варто уважно читати склад цукерок перед покупкою.
Краще віддавати перевагу натуральним солодощам чорному шоколаду з високим вмістом какао, фруктовим пастилкам або домашнім ласощам. Вас може зацікавити Шість продуктів, які крадуть роки вашого життя Найгірші напівфабрикати, від яких треба відмовитися раз і назавжди Названо найгірший продукт у відділі бакалія, який краще не купувати В матеріалі використані такі джерела The Lancet, JAMA, Eating Well.
Останні новини
