Секс покращує роботу мозку та пам'ять: вчені розповіли, що потрібно для такого ефекту
www.rbc.ua
Mon, 16 Dec 2024 07:00:59 +0200
Вчені регулярно проводять дослідження про вплив інтимних стосунків на здоровя людини, як фізичне, так і на емоційне і психологічне.
Одне з таких досліджень виявило, що секс може покращити роботу та память людини, але одна умова.
Як секс може покращувати роботу мозку та память і яка умова для такого ефекту, розповіда РБКУкраїна прокт Styler з посиланням на результати дослідження, які були опубліковані в журналі Archives of Sexual Behavior.
Дослідники зясували, що секс покращу роботу мозку та память, але для цього інтимні стосунки у парі мають бути регулярними декілька разів на тиждень.
Було проаналізовано дані за 2 роки у понад 6000 дорослих людей віком від 50 років.
Сексуально активні пари показують кращі тести на память у середньому віці, ніж пари, які не мають регулярних стосунків.
Учасники ретельно стежили за своїм харчуванням, сном та статевим життям, а потім детально розповідали, як часто вони цілувалися, торкалися один одного та переходили до інтимного зближення будьяким способом.
Ті, хто мав більш регулярне статеве життя, змогли пригадати останні події краще, ніж ті, хто нехтував задоволеннями у ліжку.
І хоча активне статеве життя не запобігло погіршенню когнітивних функцій з часом, пари з більшою активністю почувалися значно краще.
До того ж варто займатися сексом регулярно не тільки після 50 років, а й раніше, щоб тримати роботу мозку та память у постійному тонусі.
І хоча з віком старіння все одно почне впливати на ментальне здоровя, регулярні інтимні стосунки будуть приносити не тільки насолоду, а й покращувати стан здоровя та дарувати відчуття щастя.
Тому не варто від сексу відмовлятися у будьякому віці.
Крім того, на зниження когнітивних функцій після 50 років дуже сильно впливали інші фактори гени, спосіб життя, куріння, вживання алкоголю та відсутність фізичних вправ.
Раніше ми писали про те, що люди у багатьох країнах світу почали дурнішати та втрачати навички.
А також ми розповідали про те, що донорські органи можуть передавати новому власнику звички та уподобання донора.
Останні новини
більше новин