НАБУ розслідує незаконне збагачення нардепа Тищенка, його майно арештовано
glavcom.ua
Mon, 25 Nov 2024 15:47:00 +0200
Національне антикорупційне бюро розсліду ймовірне незаконне збагачення народного депутата Миколи Тищенка на суму понад 30 млн грн та недостовірне декларування.
Майно було оформлене на колишнього директора фірмивласниці ресторану Велюр Сергія Вакальчука. Про це йдеться в рішеннях Вищого антикорупційного суду, цю інформацію підтвердили співрозмовники Слово і діло в органах правопорядку.
Як вказуться, у квітні 2024 року НАБУ розпочало розслідувати справу, в якій досліджуються факти ймовірного збагачення нардепа Тищенка на суму понад 30 млн грн та недостовірне декларування.
Зокрема, детективи досліджують факти одержання ексдиректором ресторану Велюр Вакальчуком квартири площею майже 100 кв.
м в Киві в будинку по вул.
Павла Скоропадського, 43, де раніше розташовувався ресторан двох земельних ділянок та житлового будинку площею 322 кв.
м в Козині, що під Кивом, а також автомобіля MercerdesBenz V250 2016го року випуску вартістю 1,62 млн грн.
За даними детективів, Вакальчук отримав майна на майже 9 млн грн, однак його ринкова вартість ще вища.
Аналізом його доходів встановлено, що він не міг отримати у власність таке майно.
До того ж, журналісти Bihus.info зафіксували, що майном Вакальчука користувалися нардеп Тищенко та його дружина.
Тож детективи отримали тимчасовий доступ до речей, які були вилучені слідчими Державного бюро розслідувань під час обшуків у Тищенка та його дружини у межах справи про побиття військового в Дніпрі.
Зокрема, до мобільних телефонів Тищенка, частину з яких він розбив під час обшуку готівкових коштів в сумі 491 550 доларів та 390,1 тис., а також наручний годинник Audemars Piguet.
НАБУ просило накласти арешт на це майно, оскільки воно речовими доказами у справі.
Суд його арештував. Нагадамо, Печерський райсуд Кива у пятницю, 15 листопада, продовжив запобіжний захід народному депутату Миколі Тищенку. Напередодні Тищенка, який зобовязаний перебувати під цілодобовим домашнім арештом та носити електронний браслет, помітили на вулицях Кива.
У свому Telegramканалі Микола Тищенко прокоментував це.
У вересні суд продовжив запобіжний захід, то Тищенко мав залишатися під цілодобовим домашнім арештом ще щонайменше два місяці.
Також нардеп ма носити електронний браслет та здати закордонні паспорти.
Політику заборонено відлучатися із населеного пункту, в якому він зарестрований, прожива чи перебува, без дозволу слідчого, прокурора або суду.
Раніше народному депутату України Миколі Тищенку було повідомлено про підозру через незаконне позбавлення волі колишнього військовослужбовця у Дніпрі. Під час обшуку у помешканні народного депутата Миколи Тищенка він розбив свій мобільний телефон об стіл і відмовився у суді пояснити причини цього рішення.
Згодом народний депутат Микола Тищенко прокоментував інцидент, що трапився у Дніпрі за участі людей у військовій формі та колишнього бійця спецпідрозділу Kraken Дмитра Павлова з позивним Син.
Він заявив, що військовий нібито начальником безпеки ботоферми й разом зі своїми хлопцями підійшов до місця, де проводились слідчі дії й спровокував поліцейського.
До сдова, охоронець народного депутата Миколи Тищенка Костянтин Цубера, якого разом із ним підозрюють у нападі на військового у Дніпрі, уклав угоду зі слідством і зобовязався давати свідчення.
Читайте також Тищенко розповів, чим займаться під цілодобовим домашнім арештом Тищенко помахав перед суддею подяками, які виписав...
сам собі Обшук у нардепа Тищенка мережу розвеселила коробка для зберігання готівки Портрет нардепа.
Ревізор Тищенко та його конфузи та курйози Фракція Слуга народу відхрестилася від Тищенка
Останні новини
більше новин