Чи можна повторно використати посаджені ворожі «шахеди»? Відповідь фахівця
glavcom.ua
Fri, 08 Nov 2024 22:00:00 +0200
Приземлені та мало пошкоджені ворожі дрони ЗСУ використовують для експериментальних польотів.
Про це в інтервю Главкому розповів фахівець зі звязку, радіоелектронної боротьби та розвідки Сергій Бескрестнов, відомий також під псевдонімом Флеш.
Можемо повторно використати посаджені ворожі шахеди, Главком навіть для польоту, але, як правило, цього не робимо, окрім якихось експериментів.
Справа в тому, що будьякі серійні виробники дипстрайків deep strike далекобійні БПЛА, а у нас таких великих мінімум чотирипять, покладаються на стандартне держзамовлення, яке заздалегідь плануться, розраховуться та оплачуться.
І ці збиті та відновлені БПЛА не можуть закладатися в такі розрахунки, зауважив експерт.
Сергій Бескрестнов додав, що електроніка в шахедах побудована таким чином, що ЗСУ не можуть використовувати її, потрібно переробляти Двигун можна використати повторно, але під це треба буде розробити пускову платформу, авіоніку.
Чи варту воно того не факт. Нагадамо, що останнім часом росіяни використовують велику кількість дронів, щоб виснажити сили ППО в Киві.
Це може свідчити про те, що скоро відбудеться ракетна атака на столицю.
Про це в інтервю Главкому розповів фахівець зі звязку, радіоелектронної боротьби та розвідки Сергій Бескрестнов.
Також фахівець зі звязку, радіоелектронної боротьби та розвідки Сергій Бескрестнов розповів, що з початку серпня росіяни почали застосовуватися дрони Гербера.
Це дешеві безпілотники, у яких нема бойової частини, і завдання яких лише заплутувати наші сили ППО.
Як повідомлялося, винищувачі F16 можна ефективно використовувати у полюванні за шахедами, коли ті заходять журавлиним клином три групи по сім штук.
Про це в інтервю Главкому розповів фахівець зі звязку, радіоелектронної боротьби та розвідки Сергій Бескрестнов.
Останні новини
більше новин