МНС Росії розробило посібник, як швидко хоронити трупи і рити братські могили
glavcom.ua
Mon, 04 Nov 2024 01:14:00 +0200
Російське Міністерство надзвичайних ситуацій підготувало посібник щодо оперативного створення братських могил під час війни.
У документі наведені розрахунки та норми яку глибину слід копати для котловану, як укладати тіла, як засипати землею, а також інші рекомендації.
У тексті зазначено, що для обладнання братських могил знадобляться робітники, а також наведено оцінку трудовитрат.
Одне таке поховання розраховане на 100 загиблих, причому тіла потрібно укладати у два шари по 50 у кожному, між якими ма бути близько метра землі.
Завершувати конструкцію передбачаться могильним пагорбом заввишки 0,75 метра.
Згідно з кошторисом, найбільше часу 234 людиногодини витрачаться на копання котловану, для чого можна використовувати бульдозер.
Братська могила ма бути 20 метрів завдовжки, три метри завширшки та 2,3 метра заввишки.
Загалом створення одного поховання займа 368,5 людиногодини.
Окремо у посібнику розглядаться, в яких випадках можна спалювати загиблих, а також як звести до мінімуму ризики зараження хімічними та радіоактивними речовинами.
За оцінками НАТО, Росія втратила близько 600 тис.
солдатів у війні проти України.
Раніше НАТО повідомило, що у вересні російська армія щоденно втрачала в середньому 1271 військового вбитими та пораненими на полі бою в Україні.
Це найвища кількість з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну у травні НАТО повідомило про 1000 вбитих і поранених.
Один з посадовців підкреслив, що, за прогнозами альянсу, такі втрати з боку Росії збережуться до кінця 2024 року.
Зростання російських втрат він повязав із тим, що запеклі бої тепер ведуться не лише в Харківській, а й у Курській області, а загалом бойові дії посилилися по всій лінії фронту.
Втрати ворога станом на 3 листопада 2024 Генштаб ЗСУ. До слова, Микола Зінько колишній міський голова РавиРуської, а нині командир роти вогневої підтримки 5ї окремої штурмової бригади заявив, що російським війська вдаться ефективно просуватися завдяки керованим авіаційним бомбам.
З їхньою допомогою окупанти зрівнюють міста та позиції ЗСУ із землею.
Нагадамо, у США вважають нестачу військових головною проблемою України.
Солдат, ймовірно, вистачить ще 612 місяців ведення війни.
Про це повідомля видання The New York Times.
Останні новини
більше новин