Ніколи не залишайте бритву в душі. Про причину ніколи не здогадаєтесь

Ви тримаєте все під рукою у ванній? Це однозначно зручно, коли ви приймаєте душ або ванну. Однак будьте обережні. Зберігання цього предмета там загрожує вашому здоров'ю!
Чому саме бритву не можна тримати в душі, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Strona Zdrowia.
Чому бритву не можна тримати в душі?Річ у тому, що вологі леза бритви чутливі до іржі та розвитку мікробів. Результатом є не тільки частіші порізи, але й подразнення шкіри та інфекції, деякі з яких дуже серйозні. Відомі навіть випадки розвитку інфекції. Бритва не є гігієнічним приладом.
Одне дослідження виявило до 5 мільйонів колонієутворюючих бактерій на вологих ручках одноразових бритв. Найбільш небезпечними з них є стрептококи і стафілококи.
Цікаво, що на ручках багаторазових бритв було менше бактерій (до 160 тис.), але їх змінні картриджі були так само забруднені, як і ручки одноразових. Для порівняння, кількість бактерій на комп’ютерній миші становить приблизно 50 КУО, а на кухонному рушнику їх виявлено понад 134 000.
Важливо, що у вологих умовах кількість бактерій і цвілі на вашій бритві може подвоїтися за 20 хвилин! Тому варто прислухатися до порад фахівців і подбати про гігієну.
Як зберігати бритву в ванній кімнатіДерматолог доктор Ева Хлебус радить після завершення процедури промити бритву та витерти її рушником.
Лезо не може бути вологим, тому що може утворитися іржа. Навіть якщо це сучасна сталь і її не видно, там завжди виділяються певні метали, які легко дратують і пошкоджують шкіру.
Крім того, якщо ви хочете зберігати бритву у ванній кімнаті, сховайте її хоча б у тумбу або ящик. Правильний догляд за нею також допоможе уникнути врослого волосся, яке також може призвести до інфікування або, наприклад, утворення шишки під пахвою.
Вас може зацікавити
- Названо категорію людей, яким небезпечно приймати холодний душ
- Названо головний спосіб боротьби з целюлітом
- 7 видів спорту, якими корисно займатися в будь-якому віці
Останні новини
