Головне за 5 квітня: субсидії скасують, пенсіонерів залишать без доплат, а українцям у Польщі закрутять гайки
zk.znaj.ua
Sat, 05 Apr 2025 20:35:18 +0300

Субсидії за новими правилами кому доведеться оплачувати комуналку власним коштом Навесні для українців комунальні платежі стають менш обтяжливими не лише через завершення опалювального сезону, а й завдяки оновленим субсидіям.
Однак цього року зміни торкнуться не всіх деякі громадяни ризикують втратити фінансову допомогу. Пенсійний фонд України провів перерахунок субсидій ще в березні, і його результати вже відображені у квітневих виплатах.
Основним критерієм для перегляду є зміна доходів домогосподарства.
До 15 квітня розрахунок субсидій здійснювався з урахуванням опалювального сезону.
З 30 квітня їхній розмір буде переглянутий відповідно до неопалювального періоду, що в більшості випадків означає зменшення суми виплат.
Не сподівайтесь на перерахунок пенсіонерів залишать без доплат.
Пенсійний фонд України оголосив важливу інформацію для працюючих пенсіонерів, які очікують на перерахунок своєї пенсії.
Виявляється, що врахування заробітної плати, яку пенсіонер отримував після призначення чи попереднього перерахунку пенсії, можливе лише за певних умов. Згідно з новими правилами, існують дві основні умови для того, щоб пенсія була перерахована з урахуванням нових заробітків.
Мобілізація обійде стороною хто отримає захист від ТЦК у квітні З квітня 2025 року в Україні змінилися правила бронювання військовозобовязаних.
Відтепер отримати відстрочку від мобілізації можна лише через державний портал Дія, а всі раніше оформлені броні втратили чинність. Згідно з новими правилами, бронюванню підлягають лише ті військовозобовязані, які офіційно працюють у підприємствах, що мають статус критичних для економіки чи оборони країни. Щоб залишити своїх працівників на роботі, компанії мали підтвердити статус критичності до 28 лютого 2025 року.
Українцям у Польщі закручують гайки дармових грошей більше не буде.
У Польщі набирає обертів дискусія щодо змін у програмі соціальних виплат 800 для іноземців, зокрема для українських біженців.
Влада готує законопроєкт, який може суттєво обмежити доступ до цієї фінансової підтримки.
Чи втратять українці допомогу З початку війни Польща стала другою домівкою для мільйонів українців, надаючи їм не лише тимчасовий захист, а й фінансову підтримку.
Одним із ключових інструментів допомоги стала програма 800, яка передбачає щомісячну виплату у розмірі 800 злотих близько 8,5 тисячі гривень на кожну дитину. Проте, у 2024 році політики почали активно обговорювати можливі зміни.
Зокрема, кандидат у президенти Рафал Тшасковський запропонував видавати виплати лише тим іноземцям, які працюють у Польщі та сплачують податки.
Ідею підтримав премєрміністр Дональд Туск.
Наразі Міністерство внутрішніх справ Польщі вже підготувало законопроєкт, який може змінити правила отримання допомоги.
Ситуація на межі колапсу восени українці можуть залишитись без газу Українці можуть зіткнутися з новими складнощами в осінньозимовий період.
На цей раз можуть виникнути серйозні проблеми з газом. Внаслідок численних російських атак газова інфраструктура зазнала серйозних пошкоджень.
Через це газовидобувні компанії опинились у патовій ситуації. Видобуток газу скоротився на 3040, тому компанії зазнають великих збитків.
Разом з тим було пошкоджено обладнання, за допомогою якого очищаються домішки газу перед подачею до магістрального газопроводу.
Це означає, що якість блакитного палива стала гіршою.
Останні новини
