Гетманцев назвав найцікавішу тенденцію, виявлену під час формування «податкового раю»
glavcom.ua
Thu, 19 Dec 2024 17:13:00 +0200
Державна податкова служба України опублікувала перелік підпримств, які увійшли до Території високого рівня довіри, чи то потрапили в податковий рай, як ініціативу вже встигли охрестити в ЗМІ.
Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев назвав найцікавішу тенденцію, яку вдалося виявити під час формування переліку. Він нагадав, що до числа обраних увійшло понад 8 тис.
підпримств, а з повним переліком вже можна ознайомитися на сайті ДПС.
Найцікавіша тенденція, яку вдалося виявити під час формування переліку, значна присутність малих та середніх підпримств.
За словами Гетманцева, до Території високого рівня довіри можна потрапити не за обсягом сплачених податків, а за коефіцінтом, який ма бути вищим за середній по галузі.
Голова комітету Ради зазначив, що у переліку і лідери за кількістю представників 35 компаній корпорації Агропросперіс американців Джорджа Рора і Моріса Табасініка.
Другим за присутністю у списку Агропромисловий холдинг Астарта Віктора Іванчика 25 компаній.
За словами нардепа, основна частина списку це середні компанії.
Наприклад товариство з обмеженою відповідальністю Промімпекс Полтава, виробництво гумових виробів, ПП Теплицьспецсервіс виробництво машин і устаткування загального призначення або ТЗОВ Зелена нива вирощування зернових культур.
І навіть ФОПи більше 150, пояснив він. Гетманцев закликав бізнес та податкову спільно працювати над розширенням списку і наголосив, що перелік компаній переглядаться щокварталу.
Нагадамо, кількість новостворених ФОПів у 2024 році переважа кількість закритих на 92 тис.
Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, таким чином спростувавши інформацію про масове закриття ФОПів після закону про підвищення податків.
Як зазначив нардеп, станом на 1 грудня в Україні діяли 2 млн 76 тис.
ФОПів, з яких 272,9 тис.
зареструвалися цьогоріч.
За словами Гетманцева, порівняно з минулим роком така кількість зросла на 83,6 тис.
Як повідомлялося, в Україні з початку року припинили свою діяльність 254 288 фізосібпідпримців.
Після підписання президентом закону про підвищення податків закрилися 22,5 тис.ФОПів.
Так, деякі підпримці вважають нові податки несправедливими.
До слова, за пять років роботи народні депутати понад 37 тис.
разів виступали з місця та трибуни.
Загалом вони витратили майже 30 днів лише на розмови.
Про це йдеться в досліджені Чесно. Найчастіше в парламенті було чути голоси членів фракції Слуга народу, які сумарно за пять років говорили майже 145 годин.
У топі спікерів ції фракції Данило Гетманцев 9,6 год.
Найдовші виступи нардепа припадають на дні, коли він коменту репліки колег щодо законопроктів, які проходили його комітет.
Останні новини
більше новин