"Сердечок у соцмережах замало". В ТЦК відповіли на хейт щодо працівників військкоматів
www.rbc.ua
Wed, 27 Nov 2024 13:14:00 +0200
Начальник групи комунікацій Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Роман Істомін відреагував на хейт щодо працівників військкоматів на тлі мобілізаційних процесів під час війни.
Про це повідомля РБКУкраїна із посиланням на пресслужбу ТЦК та СП у Facebook.
Що саме розповіли у Полтавському обласному ТЦК Майор Істомін нагадав, що військовослужбовці, які проходять військову службу в ТЦК та СП перевіряють документи громадян на вулицях нагадують мешканцям мирних міст про обовязок захищати свою країну Переважна більшість з них мають бойовий досвід, але після отримання висновку ВЛК про обмежену придатність були змушені перевестися до тилового підрозділу ТЦК та СП, уточнив військовий.
Він зауважив, що українці порізному бачать роботу ТЦК.
Люди казали, що начальниками ТЦК повинні бути бойові командири це сталося.
Потім інші почали казати, що ці бойові командири потрібніші на фронті.
Казали, що на вулицях роздають повістки здорові хлопці, які можуть виконувати завдання на фронті, натомість здійснювати заходи оповіщення можуть воїни після поранень це сталося, пояснив Істомін.
Водночас, за його словами, інші люди почали казати, що це неповага до воїнів, які пройшли бої з російськими окупантами, отримали поранення й стали обмежено придатними до військової служби, але, роздаючи на вулицях повістки, персонально отримують весь негатив, спрямований на ТЦК.
Люди багато що кажуть, багато чим виправдовують сво небажання захищати Батьківщину.
Але ж усі розуміють, що це лише виправдання.
Ось і знаходять винних в особі військовослужбовців ТЦК, наголосив начальник групи комунікацій Полтавського обласного ТЦК та СП.
Він додав, що за такої ситуації одразу ті, кому пересічні громадяни всіляко бажали здоровя та дякували за захист, перетворюються на обкт для кпинів і ненависті.
Майор зауважив, що ненависть іде від тих, хто не хоче помічати війни.
А тут до них підходять військовослужбовці ТЦК і кажуть А війна, знаш, досі трива.
І того, що ти ставиш Збройним силам віртуальні сердечка в соцмережах або навіть донатиш по 50 гривень щотижня, замало.
Пішли з нами, нам потрібне поповнення, пояснив військовослужбовець.
На його думку, оце постійне нагадування про те, що війна не десь там, а буквально за порогом, і виклика таку реакцію.
Військовослужбовці ТЦК такий собі місточок, який повязу тих, хто не хоче на війну, з тими, хто на війні і яким конче потрібне підкріплення.
Нагадамо, що найкраща подяка Збройним силам від громадян особиста допомога у відбитті ворожої збройної агресії, підсумували у ТЦК.
Допис ТЦК скриншот facebook.com/Poltavskyi.TCK Що відомо про пропозицію розформувати ТЦК Нагадамо, 12 листопада народні депутати презентували річний звіт тимчасової слідчої комісії ТСК Верховної Ради з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства у МОУ, ЗСУ, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях, правоохоронних органах спеціального призначення, посади в яких комплектуються військовослужбовцями.
Заступниця голови ТСК народний депутат Юлія Яцик розповіла, що ТСК пропону розформувати ТЦК як орган.
Вона зауважила, що з працівників ТЦК військовослужбовців, які можуть ефективно виконувати завдання у зоні бойових дій можна створити щонайменше 10 повноцінних бригад.
Згодом начальник групи комунікацій Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін повідомив, що з працівників ТЦК та СП жодної бригади створити неможливо, оскільки це цивільні особи.
Водночас речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін розповів, що у ТЦК та СП України працю 36 тисяч людей серед яких майже 7 тисяч цивільні й близько 3 тисяч жінки.
Він додав, що серед військових, які працюють у ТЦК, також і доволі багато обмежено придатних осіб.
Тим часом народний депутат і член комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський пояснив, що розформування ТЦК та СП не піде на користь забезпечення обороноздатності України, оскільки саме вони продовжують виконувати головну роль в питанні мобілізації.
Виходячи з вищесказаного, пропонумо дізнатись, чим відрізняться робота цивільних і військових у ТЦК та СП.
Читайте також, які права мають ТЦК та СП в Україні повний перелік.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБКУкраїна в Telegram.
Останні новини
більше новин