У НАТО закликали надати Україні потужні ракети
ua.korrespondent.net
Tue, 26 Nov 2024 10:44:00 +0200
Парламентська асамблея НАТО ухвалила резолюцію, окремим пунктом у якій закликала членів Альянсу надати Україні ракети середньої дальності.
Відповідне рішення прийняли напередодні. Документ містить заклик до урядів та парламентів країнчленів НАТО до посилення санкцій проти Росії та Північній Кореї надання Україні всіх засобів, необхідних для самозахисту та стримування подальшої агресії, включно з ракетами середньої дальності.
Голова постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї НАТО, нардеп від Слуги народу гор Чернв уточнив, що йдеться про ракети з дальністю 10005500 км, які здатні завдавати ударів на стратегічну глибину РФ.
Як приклад він навів американські ракети Tomahawk.
Українській делегації вдалося переконати західних колег підтримати мою пропозицію і включити цей пункт до резолюції чергової сесії Асамблеї.
Це рішення перший крок, який створю юридичне підґрунтя та да підстави урядам країнчленів НАТО прийняти відповідне рішення, написав Чернв у Facebook.
Вын нагадав, що на минулій сесії Парламентська асамблея НАТО за ініціативи української делегації закликала надати нашій державі дозвіл бити вглиб Росії. І тим самим, акцентував нардеп, підняла це питання на політичний рівень.
Сподівамося на позитивне рішення і цього разу, резюмував Чернв.
Нагадамо, 29 жовтня газета The New York Times повідомила, що пакет неядерного стримування, про який повідомив президент Володимир Зеленський у Плані перемоги, передбача передачу Україні ракет Tomahawk.
Про це виданню заявили високопоставлені чиновники США.
У свою чергу Зеленський пізніше заявив, що інформація щодо ракет Tomahawk була конфіденційною між Україною і Білим домом.
На його думку, злив такої інформації означа, що між партнерами нема жодної конфіденційності.
Тим часом Кремль відреагував на можливу передачу Tomahawk для України.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp.
Підписуйтесь на наші канали https//t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Останні новини
більше новин