Запікання у фользі загрожує здоров'ю: що насправді потрапляє до їжі
znaj.ua
Fri, 15 Nov 2024 06:50:00 +0200
Експерти в галузі харчової безпеки попереджають про потенційні ризики використання алюмінівої фольги при високих температурах.
Якщо фольга нагріваться понад 200 градусів, особливо у поднанні з кислими продуктами, якот помідори, цитрусові чи оцет, у їжу може потрапити алюміній.
Хоча доза алюмінію незначна, його постійне споживання може підвищити ризик розвитку нейродегенеративних захворювань, пише HuffPost.
Як зазнача Дарін Детвілер з Національної екологічної асоціації, високі температури і кисле середовище сприяють переходу алюмінію в їжу.
Джессіка Гевін, спеціалістка з харчової безпеки, радить уникати тривалого контакту кислих чи солоних продуктів із фольгою, оскільки це може призвести до зміни смаку їжі і появи ямок на поверхні фольги.
Якщо ж продукти сухі, без надлишку солі чи кислоти, а контакт з фольгою нетривалий, можна не хвилюватися.
Фольга добре підходить для готування мяса чи бекону, оскільки ці продукти не сприяють вивільненню алюмінію.
Алюміній присутній у багатьох продуктах і речовинах, які ми використовумо щодня, у косметиці, ліках, антиперспірантах, питній воді та навіть продуктах харчування.
За даними Центру контролю і профілактики захворювань, середньостатистична людина вжива близько 79 міліграмів алюмінію щодня.
На щастя, більша частина цього алюмінію виводиться з організму природним шляхом.
Гевін також зауважу, що приготування їжі у фользі не несе великої загрози лише 4 алюмінію, який спожива людина, надходить із предметів, якот фольга, кухонне приладдя чи підноси для гриля.
Раніше ми повідомляли, розігрів їжі в мікрохвильовці, безпечна звичка чи ризик для здоровя Як звичайна фольга вряту витяжку від роками накопиченого жиру детальніше на Знай.ua.
Нагадамо, забудьте про обмерзання в холодильнику, фольга вряту морозилку від частих розморожувань.
Останні новини
більше новин