Їм не місце не в ТЦК: експерт вказав, ким мають працювати ветерани
zk.znaj.ua
Fri, 08 Nov 2024 11:35:00 +0200
Колишні військові можуть суттво посилити обороноздатність України, однак їхній досвід і психологічний стан не завжди підходять для роботи у ТЦК.
Багато хто з експертів та військових, зокрема колишній командир групи снайперів спецпідрозділу ЗСУ Костянтин Дід Прошинський, вважають, що ветеранам варто віддати роль інструкторів або працівників тилу, де їхні навички дійсно допоможуть армії.
Як зазнача Прошинський, досвідчені військові можуть зосередитися на підготовці новобранців.
Це, на його думку, дозволить ефективніше формувати нові підрозділи, підвищуючи рівень підготовки нових мобілізованих та скорочуючи час на навчання.
Президент наголошував, що один боць на фронті потребу підтримки щонайменше шести осіб у тилу, тому це питання слід ретельно аналізувати, підкреслю Прошинський.
Нерідко колишні військові, які через стан здоровя більше не можуть служити на фронті, опиняються у центрах комплектування.
Проте це не завжди оптимально через психологічні травми та поранення зустрічі з цивільними можуть призвести до конфліктів та посилення стресу серед ветеранів.
Прошинський вважа, що їх варто перевести у більш підходящі ролі інструкторів або тилових службовців.
Також важливо впроваджувати цифровізацію процесів мобілізації, переконаний експерт.
Це дозволить мінімізувати корупційні ризики та зменшити навантаження на особовий склад у ТЦК, які часто виконують роль простих адміністраторів.
Передача досвідчених бійців на посади в тилових підрозділах не тільки знижу навантаження на новобранців, але й сприя ефективнішій організації.
Кожен ма бути готовий до війни, але не всі повинні йти на фронт, наголошу Прошинський.
Нагадамо, відстрочка від мобілізації кому доведеться йти до ТЦК Раніше ми розповідали, що жінок готують до мобілізації Без них чека окупація Також, мобілізація без ТЦК що змінилося для військовозобовязаних
Останні новини
більше новин