Західні посадовці застерегли від "Мюнхенської угоди" для України на тлі виборів у США
www.rbc.ua
Tue, 05 Nov 2024 12:34:09 +0200
Більше ста високопосадовців із західних країн звернулися до вропейських держав у відкритому листі, закликаючи їх бути готовими до будьяких наслідків президентських виборів у Сполучених Штатах Америки США.
Зокрема не дозволити досягнення угод із Російською Федерацію РФ.
Про це повідомля РБКУкраїна з посиланням на лист посадовців.
Підписанти листа вважають, що з наближенням президентських виборів у США Україна та її союзники опиняються під загрозою подвійної стратегічної небезпеки.
Вони вказують на те, що нова адміністрація, якщо до влади прийде кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп, може намагатися укласти угоду з РФ, що завдасть шкоди інтересам України та вплине на вропейську безпеку.
Це призведе до того, що Україна опиниться поза НАТО і С, у стані фальшивого нейтралітету, а вропа у дестабілізуючій геополітичній сірій зоні в самому серці континенту, додають вони. Згідно з думкою підписантів, другий сценарій поляга в тому, що нова адміністрація кандидатки від Демократичної партії Камали Гарріс продовжить політику стагнації та червоних ліній, яка вже стримувала можливості України в її боротьбі за перемогу у війні.
Підписанти листа вважають, що в обох випадках очевидні паралелі з Мюнхенською угодою 1938 року, яка стала прикладом фальшивого миру, досягнутого через мовчазну згоду вропейських країн на розчленування суверенної держави.
Вони впевнені, що існу можливий третій шлях, який може забезпечити Україні виживання як незалежної держави і привести до поразки Росії.
Ми пропонумо, щоб коаліція охочих країнчленів НАТО взяла на себе зобовязання посилити військову і фінансову підтримку Кива і підтвердила свою відданість меті створення суверенної України в межах кордонів, визнаних міжнародним правом, зосередившись на чіткій стратегії і теорії перемоги, додали автори.
Вибори у США У вівторок, 5 листопада, у США відбуваються чергові президентські вибори.
Основними кандидатами на цю посаду Камала Гарріс від Демократичної партії та Дональд Трамп, який представля Республіканську партію. За останніми опитуваннями, рейтинги обох кандидатів практично однакові.
Ключовими для визначення переможця стануть сім коливальних штатів, де виборці часто змінюють свою підтримку між кандидатами різних політичних сил. Детальніше про те, які наслідки можуть бути для України після виборів у США, читайте в матеріалі РБКУкраїна.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБКУкраїна в Telegram.
Останні новини
більше новин