КНДР випробувала нову міжконтинентальну балістичну ракету: що про неї відомо
www.rbc.ua
Thu, 31 Oct 2024 12:47:52 +0200
Близько о 0010 за київським часом, сьогодні, 31 жовтня, Корейська НародноДемократична Республіка КНДР провела випробування нової міжконтинентальної балістичної ракети.
Полі тривав 86 хвилин.
Про це повідомля РБКУкраїна з посиланням на Defense Expresse.
Згідно з даними Сеулу та Токіо, ракета піднялась на рекордну висоту у 7000 км та впала на захід від острова Окушірі. Хоча навчальна бойова частина приземлилася за тисячу кілометрів від місця запуску, велика висота тракторії, обрана для випробування, свідчить, що при запуску за стандартним маршрутом ракета здатна подолати відстань понад 17 тисяч кілометрів.
Це відкрива можливість досягнення будьякої точки на території Сполучених Штатів Америки та вропи.
По суті, при такій дальності Пхеньян не може дістатися тільки деяких регіонів Південної Америки.
Ймовірно, мова йде про твердопаливну ракету нового зразка або оновлену версію Hwasong18.
В КНДР тим часом не надали конкретних деталей про тип ракети, зазначивши лише, що пуск був рекордним за показниками.
Як пише видання, на сьогодні диною міжконтинентальною балістичною ракетою на твердому паливі, відомою в КНДР, вважають саме Hwasong18. Аналіз фотографій та технічних характеристик ракети Hwasong18 свідчить про ймовірне використання російських технологій та компонентів.
На це вказу схожість з російськими ракетами ТопольМ і його модернізованою версію Ярс, що да підстави припускати джерело технологій для її розробки.
Втім, наразі невідомо, чи запущена сьогодні міжконтинентальна бойова ракета оновленою версію Hwasong18. Ядерні погрози КНДР та Росії Нещодавно російський диктатор Володимир Путін запропонував розширити перелік обставин, за яких може бути використана ядерна зброя.
Цим він намагаться посилити тиск на західні країни та союзників України.
Проте, як пише видання Time, західні лідери вже не так бояться ядерних погроз з боку Росії і висловлюються все рішучіше на підтримку України.
Наприкінці вересня Північна Корея також долучилася до ядерної риторики, підігруючи російському лідеру у його спробах залякати світ.
Нещодавно Росія розпочала ядерні навчання, ймовірно, спрямовані на тиск на США та країни, що підтримують Україну.
Більше деталей про ці події можна дізнатися в матеріалі РБКУкраїна Ядерне тренування для Путіна що це означа та чи повязане з виборами у США.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБКУкраїна в Telegram.
Останні новини
більше новин