Мільйонери у Європі: у яких країнах зростає кількість багатіїв
glavcom.ua
Sat, 19 Oct 2024 05:00:00 +0300
Туреччина, Росія та Швеція вропейські країни, в яких до 2028 року частка мільйонерів збільшиться найбільше, йдеться у дослідженні, проведеному Інститутом Адама Сміта у Британії.
Про це пише Euronews.
У звіті розглядаються 36 країн, включаючи США, Японію, Францію, Німеччину, Італію та Угорщину.
Найуспішніша вропейська країна Туреччина, де прогнозуться збільшення на 34 частки тих, хто матиме понад 1 млн доларів 915 000 вро чистого багатства за всіма класами активів, включаючи готівку, акції, нерухомість та приватні пенсійні фонди.
Туреччина випереджа вропейські країни Дані звіту UBS Global Wealth Report 2024, використані при складанні рейтингу, наголошують на значному зростанні особистого добробуту в Туреччині в умовах складної економічної ситуації.
Туреччина приголомшила зростанням добробуту на 157 у розрахунку на одну дорослу людину в період з 2022 по 2023 рік, залишивши решту країн далеко позаду.
Ближче за всіх до неї Катар і Росія зі зростанням, близьким до 20, за ними йдуть Південна Африка із трохи більше 16 та Ізраїль із 14, йдеться у звіті.
Показники Туреччини зростають, незважаючи на те, що інфляція в країні нині становить 72, за даними телекомпанії CNBC.
Висока інфляція стала катастрофічною для багатьох із 85мільйонного населення країни, значно знизивши їхню купівельну спроможність.
Однак багатство турків, які володіють такими активами, як будинки, зроста, оскільки інфляція підвищу їхню вартість.
Незважаючи на війну в Україні та масштабні економічні санкції, Росія, за прогнозами, займе друге місце на континенті за кількістю мільйонерів зростання складе 23.
Велика Британія та Нідерланди найбідніші країни Британія та Нідерланди дві країни з найнижчими показниками з 36 аналізованих, і обидві вони, за прогнозами, втратять мільйонерів у відсотковому відношенні до свого населення.
Згідно з дослідженням, Велика Британія втратить 20 своїх мільйонерів до 2028 року, а Нідерланди 5.
Ще однію країною, де прогнозуться скорочення частки мільйонерів, стала Саудівська Аравія, де очікуться падіння на 3.
Експерти Інституту Сміта вважають, що прогнозоване скорочення кількості мільйонерів у Великій Британії зумовлене поднанням низки факторів, включаючи високі податки та культуру, яка не бажа підтримувати тих, хто створю багатство.
Мільйонери залишають Велику Британію з низки причин, включаючи оподаткування, заморожені пороги податку на спадщину, потенційне підвищення податкових ставок на приріст капіталу, скасування режиму nondom та культуру, ворожу до творців багатства, наголошуться в доповіді.
Економічна міць не гаранту успіху Прогнозуться, що зростання у Німеччині та Франції складе 15 та 14 відповідно, що переносить ці країни у нижню частину рейтингу.
Греція, де зростання буде лише 2, займа одне із найнижчих місць у звіті.
Нижче за неї тільки, як уже згадувалося вище, Велика Британія, Нідерланди, Саудівська Аравія 3, а також ОАЕ 1.
Згідно з прогнозами, до 2028 року США та Китай демонструватимуть скромне зростання.
Аналітики Інституту Адама Сміта вважають, що у США зростання частки мільйонерів становитиме 12, а у Китаї 8.
Нагадамо, названо найбагатші та найбідніші країни світу.
Рейтинг з урахуванням валового внутрішнього продукту ВВП на душу населення представив Міжнародний валютний фонд МВФНа першому місці розташована мініатюрна вропейська країна Люксембург.
Населення Люксембургу склада всього близько 653 тис.
людей.
А ВВП на душу населення за підрахунками МВФ становить 143 742. Ірландія стала другою із показником 133 895.
Останні новини
більше новин