Скандал із тендером в «Охматдиті» та обмін ув'язненими між Росією та США. Головне за 1 серпня
glavcom.ua
Thu, 01 Aug 2024 21:00:00 +0300
В аеропорту Анкари відбувся найбільший обмін полоненими в історії відносин Москви і Вашингтона, мобільні оператори заявили про неможливість виконати вимоги для блекаутів, Кремль відреагував на прибуття перших F16 в Україну.
Главком склав добірку новин 26 липня, щоб ви були в курсі головних подій У списку кілер і журналісти Росія і Захід провели масштабний обмін увязненими Сьогодні 1 серпня, Сполучені Штати Америки США, Російська Федерація, Німеччина та ще три західні країни проводять обмін 24ма увязненими.
У списку Вадим Соколов Красіков, який у 2019му вбив Зелімхана Хангошвілі на території Німеччини. Як зазначаться, найбільший обмін полоненими в історії відносин Москви і Вашингтона відбувся в аеропорту Анкари в ньому взяли участь відразу 24 людини.
Російська сторона передала американській стороні 16 осіб до ції групи увійшли громадяни США, особи з подвійним громадянством та росіяни, а американська сторона передала Росії вісім осіб усі вони громадянами РФ.
В обміні взяли участь й інші країни, зокрема Німеччина, яка екстрадувала до Росії Вадима Красікова, долею якого переймався особисто президент РФ Володимир Путін, а також Білорусь, яка екстрадувала до Німеччини німця Ріко Крігера, раніше засудженого білоруським судом до смертної кари за корисливу діяльність і тероризм.
Перші F16 прибули в Україну реакція Кремля Прессекретар російського диктатора Дмитро Псков заявив, що прибуття F16 в Україну не вплине на динаміку подій на фронті.
Про це повідомля російське видання РИА.
Постачання Україні F16 не зможуть значно вплинути на динаміку подій на фронті літаки збиватимуться і знищуватимуться, сказав Псков.
Прессекретар заявив, що Україна нібито нема жодної чарівної таблетки та панацеї та повинна це усвідомлювати.
Мобілізація Мінекономіки повідомило, у яких галузях найбільше бронювання Приблизно 615 тис.
військовозобовязаних чоловіків наразі мають відстрочку від призову на військову службу у звязку з бронюванням.
Про це повідомило Міністерство економіки України.
Як зазначаться, найбільше заброньованих від держави в енергетичній галузі.
Так, станом на 31 липня, відповідно до наказів Мінекономіки, відомство прийнято 33 782 накази про бронювання військовозобовязаних, з них 17 632 досі чинні.
Скандал із тендером на відбудову Охматдиту Мінохоронздоровя звернулося до правоохоронців Правоохоронці додатково перевірять тендер на відбудову Охматдиту, переможцем якого стала компанія, що пропону свої послуги за завищеними цінами.
Про це повідомив міністр охорони здоровя Віктор Ляшко.
Ляшко пояснив, що кожен учасник оцінювався за пятьма критеріями співбесіда, оцінка персоналу, оцінка матеріальнотехнічної бази, досвід, цінова пропозиція.
Деякі компанії, за його словами, були усунені через порушення принципу доброчесності, зокрема, відкриті кримінальні провадження.
Наразі договір ще не підписаний, оскільки вивчалась спроможність компанії виконати всі необхідні роботи, зазначив Віутор Ляшко.
За словами Ляшка, зважаючи на суспільний резонанс, викликаний вибором фірми для проведення робіт, Мінздоровя звернулося до правоохоронних органів для проведення додаткових перевірок. Мобільні оператори заявили про неможливість виконати вимоги для блекаутів Українські мобільні оператори Київстар, Vodafone та lifecell зробили спільну заяву щодо вимоги забезпечити десять годин роботи мережі під час тривалих відключень світла.
Забезпечити на 100 автономність мобільного звязку та інтернету протягом десяти годин під час блекаутів вкрай складно, йдеться у заяві. Вимоги НЦУ Національного центру оперативнотехнічного управління мережами телекомунікацій.
Главком потребують чіткої взамодії з енергетиками й повної перебудови інфраструктури в частині енергозабезпечення та розміщення обладнання, сказано у реакції мобільних операторів.
Скільки відсотків українців довіряють Зеленському результати опитування 45 українців довірять уряду та президенту України Володимиру Зеленському.
Про це свідчать дані опитування Національного демократичного інституту НДІ.
Довіра до уряду та президента В.
Зеленського залишаться відносно високою порівняно з опитуваннями, проведеними до початку повномасштабного вторгнення.
З грудня 2021 року, коли довіра складала 18, цей показник різко зріс після початку повномасштабного вторгнення та наразі стабілізувався на рівні 45, йдеться у дослідженні.
За даними опитування, Збройні Сили України продовжують мати велику довіру українців 91 довіряють армії й жоден опитуваний не заявив про недовіру ЗСУ.
Читайте також Член Священного синоду Московської церкви потрапив у кримінальну хроніку Заборона транзиту нафти Лукойл Україна пояснила врокомісії свою позицію Олімпійська чемпіонка Подкопава заявила, що українських гімнастів засудили у Парижі Скандал із тендером на відбудову Охматдиту обрано одну з найдорожчих фірм Головний військовий цвинтар будуватиме компанія, створена через день після оголошення тендера Елла Лібанова Знате, кого зараз найбільше шукають роботодавці Пенсіонерів
Останні новини
більше новин