Затримання чи повістка: юрист пояснив, чим завершиться зустріч з ТЦК
zk.znaj.ua
Thu, 08 May 2025 14:30:00 +0300

Військовозобовязані громадяни, які порушили правила військового обліку, можуть бути затримані та доставлені до ТЦК і СП.
Однак у деяких випадках порушника не мають права затримувати й можуть лише вручити повістку.
Про це розповів юрист Владислав Дерій на порталі Юристи.UA.
Затримати та примусово доставити до територіального центру комплектування можуть за умови, що у військовозобовязаного виявили порушення та у складі групи оповіщення є співробітники поліції.
Саме вони мають право здійснювати адміністративне затримання. Якщо Ви натрапите на ТЦК та при перевірці військовооблікових документів виявиться, що Ви порушуєте правила військового обліку та перебуваєте у розшуку працівники поліції, які входять в групу оповіщення можуть Вас затримати та доставити до ТЦК, розповів юрист. Коли військовослужбовці ТЦК проводять заходи щодо оповіщення громадян самостійно, при виявленні порушника мають право лише вручити повістку. Якщо з працівниками ТЦК немає поліцейських, то максимально, що Вам можуть зробити це вручити повістку, пояснив Владислав Дерій.
У разі відмови військовозобовязаного від отримання повістки, складається акт відмови від отримання, який підписується не менше ніж двома членами групи оповіщення.
Далі особі загрожує адміністративна відповідальність, тобто штраф. Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, можуть мобілізувати, незважаючи на бронь про що не говорять роботодавці.
Також наш портал інформував, ТЦК оновили склад та перевели 70 працівників на фронт громадськість не повірила своїм вухам.
Крім того, ми писали, втратив роботу, а бронювання залишилося кого не чіпатиме ТЦК навіть після звільнення.
Останні новини
