Олег Саркіц розповів, чи може співпраця з ЄС відбити у Китаю бажання допомагати росії
life.znaj.ua
Wed, 16 Apr 2025 21:20:11 +0300
Про це він розповів у програмі Особистість з Сергієм Дойком.
Виходить так.
Я не можу сказати, чи це було саме так заплановано.
Можливо, це випадковість, можливо, це просто збіг фактів, які дійсно повпливали на світовий ринок нафти, і її вартість знизилася, зазначає Олег Саркіц.
А як довго це буде тривати, міркує він, залежить від того, як довго буде продовжуватися ця торгівельна війна.
Як бачимо, констатує експерт, Китай на поступки не йде, США також відступати не збираються, тож у короткостроковій перспективі мало що зміниться, і тенденція на зниження вартості нафти триватиме достатньо довго.
Водночас, зауважує гість програми, Китай уже намагається диверсифікувати свої напрямки ведення бізнесу, проводить певну експансію у Європі, будує там заводи, фабрики, щоб виробляти комплектуючі для автомобілів, інвестує великі кошти у це.
До того ж, додає він, ЄС і Китай давно вже сталі партнери, але чи відверне це Пекін від москви, сказати важко.
Територіально є так, що росія сусід Китаю.
І дійсно Китай певним чином теж залежить від постачання сировини з російської федерації, це не тільки нафта і газ, вона ще постачає і деревину, і руди, дуже багато всього.
Подруге, на мою думку, Китай зацікавлений взагалі у частині території російської федерації, це теж ні для кого не секрет.
Хай Китай за населенням уже другий у світі, тому що Індія перша, але все одно це одне з найбільших населень, а територія не така велика, відповідно, їм потрібно розширюватися, пояснює Олег Саркіц.
Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко заявив, що справжні республіканці не можуть не підтримувати боротьбу України за її свободу.
Також Знай.ua писав про те, що Дубина пояснив, як зупинити росію з ядерним озброєнням.
Останні новини
