У Києві підлітки вмикали російську музику після атаки на Суми: ними зайнялися поліція та СБУ
www.rbc.ua
Mon, 14 Apr 2025 15:06:19 +0300

У Києві підлітки глузували з людей і вмикали російську музику на вулиці одразу після ракетної атаки на Суми.
Їх уже знайшла поліція, справою займається СБУ.
РБКУкраїна із посиланням на Головне управління Національної поліції у місті Києві розповідає, яке покарання загрожує юнакам.
Що трапилося у Києві У неділю, 13 квітня у мережі зявилося відео, на якому підлітки слухають російську музику, а коли авторка ролика зробила їм зауваження, то вони почали голосно сміятися.
Вони ігнорували перехожих та навіть глузували з них.
Замість того, щоб вимкнути музику, хлопці зробили її ще гучнішою.
Як повідомляє поліція столиці, інцидент набув розголосу після того, як відео з місця події зявилося у соцмережах.
Відомо, що подія сталася у Києві на Подолі.
Група молодиків слухала російську музику після російської ракетної атаки на Суми, де загинули люди.
Яке покарання загрожує хлопцям Правоохоронці спільно зі співробітниками Служби безпеки України оперативно встановили особи всіх учасників.
Це двоє 17річних місцевих мешканців та 20річний житель Київської області.
За їхніми словами, вони перебували у стані алкогольного спяніння, бо напередодні розпивали спиртне, яке придбав їхній старший товариш.
Поліцейські склали на порушників адміністративні протоколи за статтями 173 дрібне хуліганство та 178 розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява у пяному вигляді Кодексу України про адмінправопорушення.
Крім того, батьків неповнолітніх теж притягнули до відповідальності за ст.
184 КУпАП за невиконання обовязків щодо виховання дітей.
Наразі з усіма фігурантами працюють співробітники СБУ фото Поліція Києва Блокування російськомовних пісень в Україні В Україні триває обговорення можливості блокування пісень російською мовою на стримінгових платформах.
Після подання відповідної електронної петиції уряд та профільні міністерства розглядають це питання, зважаючи на законодавчі та технічні аспекти.
Міністерство культури та інформаційної політики повідомило, що петицію передано на розгляд Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, яка має повноваження вести переговори з іноземними стримінговими платформами.
Премєрміністр Денис Шмигаль у відповіді на петицію зазначив, що наразі в українському законодавстві та міжнародному праві відсутні правові підстави для заборони музичного контенту за мовною ознакою.
Водночас уряд працює над гармонізацією національного законодавства з європейськими нормами, зокрема у сфері цифрових послуг, що може вплинути на регулювання такого контенту в майбутньому.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБКУкраїна в Telegram.
Останні новини
