Ось як зміниться ваше тіло, якщо їсти кожного дня 100 грамів білка
www.rbc.ua
Sun, 13 Apr 2025 15:03:02 +0300
Білок це ключовий елемент для мязів, шкіри, гормонів та обміну речовин.
Але що станеться з організмом, якщо щодня споживати 100 грамів білка Про це повідомляє РБКУкраїна проект Styler з посиланням на сайт Eat This, Not That Білок підтримує ріст і відновлення мязів Ні для кого не секрет, що білок підтримує ріст і відновлення мязів.
Споживання 100 грамів білка на день допомагає забезпечити амінокислоти будівельні блоки білка, необхідні для синтезу мязового білка MPS, яке тіло використовує для відновлення та нарощування мязової тканини після тренування.
Споживання білка відіграє вирішальну роль у зростанні мязів, обміні речовин і втраті жиру.
Він забезпечує незамінні амінокислоти, необхідні для синтезу мязового білка, який допомагає відновлювати та будувати мязову тканину, особливо після фізичних вправ.
Білок прискорює метаболізм Білок має більший термічний ефект, ніж вуглеводи та жири, тобто тіло спалює більше калорій, щоб переварити та засвоїти білок, порівняно з іншими макроелементами.
Також він відіграє ключову роль у метаболізмі, оскільки організм спалює більше калорій, перетравлюючи білок, ніж жири та вуглевод.
Процес перетравлення білка вимагає більше енергії, що може допомогти збільшити загальні витрати калорій, зрештою сприяючи втраті жиру.
Зберігає мязову масу, втрачаючи жир Дослідження показують, що білок допомагає запобігти розпаду мязів, особливо в періоди втрати ваги.
Коли тіло відчуває дефіцит калорій, то воно ризикує розщепити мязову тканину для отримання енергії.
Але з достатньою кількістю білка тіло з меншою ймовірністю буде звертатися до мязів для палива, оскільки в них є необхідні амінокислоти для захисту мязової тканини.
До того ж він допомагає зберегти мязову масу під час втрати жиру, зменшуючи ризик уповільнення метаболізму.
Це важливо, тому що мязова маса спалює більше калорій у стані спокою, ніж жирова тканина.
Отже, чим більше мязів ви підтримуєте, тим вищою стає швидкість метаболізму в стані спокою, що полегшує втрату жиру та його збереження.
Дослідження показали, що білок також допомагає регулювати апетит, допомагаючи довше відчувати ситість.
Це може бути особливо корисно, коли ви намагаєтеся впоратися з дефіцитом калорій, не відчуваючи постійного голоду.
Розподіліть споживання білка протягом дня Дослідження показали, що тіло може засвоїти за один раз приблизно від 20 до 40 грамів за один прийом їжі.
Отже, замість того, щоб споживати весь білок за один раз, розподіліть його протягом дня на тричотири однакові порції.
На засвоєння білка впливають час прийому їжі, поєднання їжі та загальне щоденне споживання. Джерела білка Вживання 100 грамів білка на день приносить багато переваг для здоровя, включаючи ріст мязів, відчуття ситості, кращий метаболізм і покращення імунної функції.
Переконавшись, що ви щодня отримуєте достатню кількість білка, ви можете швидше відновитися після тренувань, зберегти чисту мязову масу та підтримувати здоровий метаболізм у віці.
Не всі джерела білка однакові.
Якщо ви хочете досягти 100 грамів на день, переконайтеся, що вони надходять з різних високоякісних джерел, які збалансовують усі девять незамінних амінокислот, які ви повинні отримувати з їжею, оскільки тіло не може виробляти їх самостійно.
Для джерел тваринного білка відмінним варіантом є нежирне мясо, наприклад куряча грудка, індичка та риба, оскільки це повноцінні білки з усіма незамінними амінокислотами, які потрібні організму.
Грецький йогурт, яйця та домашній сир це інші багаті поживними речовинами варіанти, які містять багато білка.
Рослинні білки, такі як тофу, сочевиця, нут та кіно забезпечують багато білка, а також клітковину та необхідні поживні речовини.
Щоб ефективно споживати 100 грамів, ідеальним є поєднання тваринних і рослинних білків разом зі збалансованою їжею та закусками.
Вас може зацікавити Дієтолог Мессі розповів, скільки разів на день насправді треба їсти Топ5 корисних гарнірів на сніданок, обід та вечерю 5 секретів, які допоможуть насолоджуватись Великоднім столом без шкоди для здоровя
Останні новини
