Руслан Бортник пояснив, чому США обрали саме 30 днів для перемир'я
life.znaj.ua
Thu, 13 Mar 2025 22:40:18 +0200
Про це він розповів у своєму блозі.
Тридцятиденний термін для перемиря не випадковий.
Чому не 10 днів Чому не 90 Чи 300 днів На мою думку, цей часовий проміжок обраний як максимальний термін, протягом якого сторони мають дійти до постійного мирного врегулювання.
Це той термін, на якому наполягають США, зазначає Руслан Бортник.
Як пояснює експерт, США використовують ці 30 днів для того, щоб Україна не встигла обернутися, а вже підписала мирну угоду.
А також, продовжує він, щоб переконати росію в тому, що немає нічого страшного в тому, щоб погодитися не на нескінченне перемиря, а лише на 30 днів, за які буде підписано саму мирну угоду, тобто щоб прибрати підозри та упередження керівництва кремля.
Хоча далі все, стверджує експерт, залежатиме від того, які умови висуне москва, наскільки вони реальні взагалі і що буде написано в угоді про перемиря.
Але саме рішення, сама ця заява правильна, безумовно.
Памятаєте, я вам казав, що президент Зеленський може бути президентом миру і президентом війни, і знову президентом миру, і знову президентом війни.
Навколо Зеленського, навколо України склалися такі обставини, що Україна змушена зараз відмовитися від усієї попередньої риторики про кордони 1991, 2014, 2022 років і фактично різко змінити курс держави, бо Трамп, пояснює Руслан Бортник.
Як повідомляв Знай.ua, Старіков заявив, що на Курському плацдармі тактична криза, яка розвивається.
Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів про досвід США в урегулюванні збройних конфліктів і зауважив, що добитися стійкого миру їм не надто вдавалося.
Останні новини
