Не пропустять через кордон. Які товари і речі заборонено ввозити у Словаччину
www.rbc.ua
Fri, 20 Dec 2024 13:48:28 +0200
Українці можуть вїжджати на територію Словаччини на підставі біометричного паспорта та перебувати у країні протягом 90 днів, якщо у них нема візи чи статусу про міжнародний захист.
РБКУкраїна розповіда про те, які правила перетину кордону зі Словаччиною та що заборонено ввозити в країну.
Які правила перетину кордону зі Словаччиною Що заборонено перевозити через кордон зі Словаччиною На які товари й речі діють обмеження Які правила перетину кордону зі Словаччиною Громадяни третіх країн які не входять у С мають дотриматись певних правил, аби перетнути кордон зі Словаччиною.
А саме біометричний паспорт ма бути дійсним щонайменше 3 місяці після передбачуваної дати виїзду з території державчленів С.
Ця умова може бути скасована у надзвичайній ситуації паспорт ма бути виданий протягом останніх 10 років громадяни країн, які не мають спеціальної угоди про безвізовий режим з С, повинні мати візу для вїзду це не стосуться громадян України особам раніше не видавала SIS Словацька інформаційна служба попередження про відмову у вїзді і вони не вважаються загрозою державній політиці, внутрішній безпеці й тому подібне важливо чітко дотриматись митних заборон на товари і речі, які не можна ввозити у країну Що заборонено перевозити через кордон зі Словаччиною У Словаччину заборонено ввозити зброю, наркотичні та психотропні препарати, порнографічні матеріали тощо.
Окрім цього, ді заборона на продукти з малим терміном зберігання, мясну та молочну продукцію у тому числі сало та консерви, шоколадні цукерки, насіння, розсаду та інший посадковий матеріал. Митні правила не дозволяють перетинати кордон із підробленими товарами, які порушують права інтелектуальної власності.
Не можна перевозити рослини і тварини, які перебувають на межі зникнення, а також вироби із них зокрема, зі слонової кістки тощо.
Під заборону потрапляють рецептурні препарати і знеболювальні сильної дії, а саме з вмістом кодеїну або ефедрину Нурофен Плюс, Кетанов, Бронхолітин.
Також не можна ввозити у країну взуття та іграшки, призначені для комерційних цілей.
А ще лотерейні білети, коштовності та цінні метали у великій кількості.
Без декларації на митниці дозволено провозити готівкову валюту, що відповіда еквіваленту до 10 тисяч вро.
Також потрібні спеціальні дозволи на перевезення культурних цінностей.
Митники можуть конфіскувати заборонені товари, а на порушника виписати штраф фото Getty Images На які товари й речі діють обмеження Деякі товари та речі можна ввозити у Словаччину в обмеженій кількості.
Дозволені норми кава до 500 грамів на людину і чай до 100 грамів на людину дитяче харчування для особистого використання парфуми до 250 мілілітрів повний бак пального каністра палива до 10 літрів 200 цигарок, або 100 сигарил, або 50 сигар, або 250 грам тютюну 2 літри міцного алкоголю понад 22 вмісту спирту, 4 літри вина, 16 літрів пива не рецептурні ліки для особистого використання техніка для особистого використання по 1 штуці, якщо вартість не перевищу 500 вро, інакше її доведеться задекларувати для перевезення тварин потрібні їхні ветеринарні паспорти, із даними про вакцинацію У разі порушення правил митники можуть конфіскувати майно та призначити штраф, його сума залежить від тяжкості порушення.
У крайніх випадках мандрівника можуть депортувати і видати заборону на вїзд до країн С терміном на 5 років.
Раніше ми писали про те, що не можна перевозити через угорський кордон з України та країн С, а також які митні правила діють при вїзді у Польщу та Німеччину.
Нещодавно ми повідомляли про те, що нова система Entry/Exit Scheme на кордонах С ще не запрацювала, оскільки деякі країни не встигли підготувати технічну базу.
Старт нововведення поки перенесли на невизначений термін.
вропейська комісія запропонувала впровадити EES у квітні 2016го, вона мала запрацювати ще у 2022 році.
Під час підготовки матеріалу використали Ministry of Interior of the Slovak Repablic та Visit Ukraine today.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБКУкраїна в Telegram.
Останні новини
більше новин