Західні війська на лінії розмежування: експерт розповів, як не допустити повторного нападу росії
life.znaj.ua
Fri, 06 Dec 2024 14:20:54 +0200
Про це він розповів у своєму блозі.
Франція і Британія, принаймні з тих повідомлень, які зявлялися в медіа, дискутують про те, що взагалі треба відправити війська в Україну за певних умов, там теж згадується і припинення вогню, і не тільки, але вони не кажуть про миротворчий мандат і про те, що треба згоду обох сторін, зауважує Олександр Мусієнко.
Натомість глава Міноборони Німеччини, констатує експерт, підводить до того, що це може бути саме миротворчий мандат, який потребує згоди обох сторін.
Однак, зазначає він, це ж риторичне запитання, чи дасть росія дасть згоду на те, щоб Захід ввів свої війська в Україну.
Щодо присутності іноземних військ на території України, саме військ країн НАТО, не росії, звичайно, а військ країн НАТО, то я тільки за.
Тобто все ж таки, як би там не було, контингенти з Британії, Франції, Німеччини, можливо, інших країн це певний запобіжник.
Це не є стовідсотковою гарантією невтручання росії і того, що росія не захоче поновити агресію, якщо при цьому Україна не буде членом НАТО, пояснює Олександр Мусієнко.
Експерт вкотре підкреслює, що НАТО це єдина реальна гарантія безпеки, і абсолютно правильно, що Україна вимагає вступу в Альянс.
Це, стверджує він, запорука нашого майбутнього, жодні інші гарантії Україну не влаштують.
Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко заявив, що Трамп має зайнятися не Китаєм, а саме росією тут і зараз.
Також Знай.ua писав про те, що Фесенко пояснив, що про План перемоги можна було говорити ще з Гарріс, але не з Трампом.
Останні новини
більше новин