Чи наважиться Росія на ядерний удар — думки експертів
news.online.ua
Fri, 22 Nov 2024 22:11:00 +0200
Ніщо не заважа РФ завдати ядерного удару КатковКоментуючи удар росіян по Дніпру, військовий експерт, головний редактор Defense Express Олег Катков зазначив, що РФ може продовжувати подібні атакиРФ може навіть здійснити ядерний удар.
Нема нічого, що могло б їх стримати.
Причому такі удари не обовязково можуть бути завдані міжконтинентальними або середньої дальності ракетами.
Стандартними носіями ядерних зарядів комплекси Іскандер або ракети Х102.Росіяни намагаються залякати не лише Україну, а й увесь світ.
Катков нагадав, що з 2022 року російська сторона використовувала ракети Х55 із імітаторами ядерних боголовок.
Засоби розвідки працюватимуть і реагуватимуть на можливі загрози.
Ворог ма безліч засобів доставки, зокрема ті, якими він використову осколковофугасні бойові частини, їх можна оснастити ядерними зарядами.
У випадку підготовки до ядерного удару будуть відповідні команди, приготування, які дозволять партнерам це зафіксувати, і попередити РФ про неминучі наслідки такого удару.
Щодо загальної поведінки населення України, головним правилом залишаться оперативна реакція на сигнали повітряної тривоги.
У разі балістичного удару, особливо із застосуванням ракет середньої дальності, часу на укриття буде небагато іноді менш як 10 хвилин.Під час таких атак ракета підійматься в космос, досяга висоти понад 100 км, а потім бойові блоки повертаються в атмосферу і вражають цілі.
Через це тракторію таких ракет складно передбачити, а час для реагування залишаться обмеженим.З огляду на швидкість ракет понад 56 км/с, можливість їхнього перехоплення залежить від наявності сучасних засобів ППО, які здатні діяти на різних етапах польоту, каже Катков.У вропі два стаціонарні комплекси протиракетної оборони у Польщі та Румунії, які здатні перехоплювати ракети, у тому числі середньої дальності.
Також партнери могли б нам передати мобільні системи на колесах.
система THAAD, яка ефективно перехоплю моноблочні бойові частини ракет середньої дальності, діючи переважно в атмосфері та трохи поза її межами.
Але у США лише сім батарей ції системи.За словами військового експерта, найкраще перехоплювати ракети середньої дальності з роздільними бойовими блоками ще до моменту їх розділення, коли потрібно вразити лише одну ціль бойовий блок або верхній ступінь ракети, до того як він розділиться на шість окремих цілей.
Путін заляку світ ракетами, але не наважиться на ядерку НарожнийРосійський диктатор вирішив залякати Захід ударом по Україні новою балістичною ракетою Кедр.
Однак на ядерний удар він не наважиться.
На думку військового аналітика Павла Нарожного, удар РФ по Україні новою балістичною ракетою це залякування вропи та США, які працюють над засобами доставки ядерних боприпасів.
Таким чином Путін показу, що ма нову гіперзвукову ракету з ядерною боголовкою.
З іншого боку, так диктатор намагаться змусити Захід припинити підтримку України.Суть усіх диктаторських режимів досить проста подивіться, я божевільний, у мене величезна ракета і я цію ракетою можу вдарити.
Це робить Путін, це робить Кім Чен Ин, це роблять абсолютно всі диктатори.При цьому реальної загрози застосування такого типу ракет із ядерними боголовками, на його думку, нема.
Тому що удар по Киву, Дніпру чи іншому місту України навіть тактичним боприпасом це ядерний удар по вропі.
А Путін залежить від вропи, тому що прода газ, нафту і не може просто обірвати звязки.
І найголовніше, китайський лідер Сі Цзіньпін категорично проти використання ядерної зброї.
А Путін на 100 залежить від товариша Сі.
У нього зараз вся економіка побудована довкола Китаю.
Останні новини
більше новин