Із романтичного хіта – у військовий маніфест. Артисти «Культурного десанту» випустили кліп
glavcom.ua
Thu, 21 Nov 2024 18:22:42 +0200
До Дня десантноштурмових військ ЗСУ Культурний десант випустив кліп на пісню Під бахмутським дощем, яка оспіву мужність і стійкість українських десантників. Зазначаться, що це відео маніфест українського десантника, який покликаний мотивувати себе та своїх побратимів.
Попри втому, наші воїни продовжують захищати свою країну, спираючись на глибинні цінності сімя, любов до Батьківщини та память про загиблих побратимів, так описуться відеоробота.
У кліпі знявся воїндесантник, що брав участь у боях під Бахмутом і на інших ділянках фронту.
Зараз він інструктор 199го навчального центру десантноштурмових військ ЗСУ. Решта солдатів, які стали героями кліпу, також чинні військові з бойовим досвідом. Автори тексту пісні волонтер Михайло Шелепетень та очільник Культурного десанту, капітан ЗСУ Миколай Срга.
Композиція каверверсію пісні Дарини Красновецької Darisha Під Вінницьким дощем, яка набула популярності в 2023 році. Один із авторів пісні Михайло Шелепетень давно запису роккавери популярних пісень, щоб просувати збори на дрони для десантноштурмових військ.
Михайло Шелепетень виступав на фронті з Культурним десантом.
Я почув приспів у його виконанні, запропонував йому нову версію пісні.
Вже через півгодини написав текст.
Ця пісня та кліп на неї наше привітання воїнам десантноштурмових військ, наша шана українським десантникам, говорить Миколай Срга. Збори в той час закривалися дуже важко, виникла ідея переробляти популярні пісні, збільшувати охоплення.
Було записано багато пісень, і це дуже допомогло, згаду Шелепетень.
Так само зявилася Під бахмутським дощем.
Я побачив в інтернеті відео, де військові 80 бригади танцюють біля автівки під пісню Ми цілувалися під вінницьким дощем, і вирішив переробити цю пісню.
Культурний десант обднання військовослужбовців творчих і креативних професій, зусилля яких спрямовані на покращення моральнопсихологічного стану війська за допомогою інструментів культури.
На різних напрямках фронту постійно працюють кілька мобільних творчих груп.
Також дві групи артистів виступають для поранених бійців в шпиталях, реабілітаційних і навчальних центрах ЗСУ і окремо підсилю цю роботу Оркестр 59.
Щомісяця відбуваться близько 200 виступів для бійців Сил оборони.
В 2023 році Культурний десант розпочав прокт Книга на фронт, який забезпечу воїнів у зонах бойових дій необхідною літературою, а в 2024 році прокт Фронтова студія.
Це мобільна студія для запису музики з передової.
Наразі записано 14 пісень, створених військовослужбовцями.
Нагадамо, українські виконавці Культурного десанту Коля Серга, Саша Чемеров та Міша Крупін презентували пісню під назвою Білгород, де іронічно поглянули на росіян.
Композиція створена у жанрі шансону, автори закликають білгородців не боятися, адже скоро прийде свобода.
Останні новини
більше новин