В Україні зменшилася кількість вакансій: які професії зараз найбільш затребувані
www.rbc.ua
Tue, 19 Nov 2024 13:20:49 +0200
На диному порталі вакансій, що обдну пропозиції роботи від провідних платформ, зафіксовано скорочення кількості пропозицій.
Експерти зазначають, що це повязано із сезонними особливостями на ринку праці.
Про це у коментарі РБКУкраїна розповіли у Державній службі зайнятості.
Станом на 18 листопада 2024 року кількість вакансій зменшилася на 35 тисяч порівняно з початком серпня, і наразі становить 222 тисячі. Експерти повязують зниження пропозицій із сезонними коливаннями на ринку праці.
Найбільше скоротилася кількість вакансій у таких сферах маркетинг і реклама громадське харчування кафе та ресторани торгівля Водночас зріс попит на працівників у галузі обслуговування опалювального обладнання, зокрема на опалювачів. Основні вимоги роботодавців Ключові вимоги до працівників залишаються незмінними.
Роботодавці очікують достатнього рівня кваліфікації відповідного досвіду роботи володіння гнучкими навичками, серед яких відповідальність, дисциплінованість, стресостійкість і вміння працювати в команді Також у Державній службі зайнятості акцентують увагу на тому, що конкретні вимоги залежать від професії, характеру й умов роботи. Раніше РБКУкраїна розповідало, що в Україні зявився мобільний застосунок для пошуку роботи, який вже доступний для завантаження в App Store та Google Play.
Крім вакансій, користувачі можуть подавати заявки на навчання чи підвищення кваліфікації, реструватися в електронній черзі, створювати електронний кабінет пошукача роботи, звертатися до каррного радника, планувати зустрічі з роботодавцями, проходити онлайнкурси та отримувати довідки.
Також ми писали, що уряд України запустив експериментальний проект, спрямований на навчання та працевлаштування жінок у галузях, де їхня участь традиційно була обмеженою.
Реалізація проекту запланована на два роки.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБКУкраїна в Telegram.
Останні новини
більше новин