Дешево, але ризиковано: що потрібно знати про одяг із секонд-хенду
znaj.ua
Mon, 18 Nov 2024 21:50:00 +0200
Після покупки одяг із секондхенду необхідно обовязково випрати та ретельно пропрасувати гарячою праскою, щоб знищити мікроби та патогени.
Секондхенд став дуже популярним, оскільки це вигідний спосіб поповнити гардероб, підтримуючи екологічний підхід до споживання.
Одяг із секондхенду може містити мікроорганізми, тому його важливо обробляти.
Доктор Примроуз Фрістоун з Університету Лестера підтриму покупку в секондхендах, але радить ретельно прати речі, адже тканини можуть переносити бактерії, грибки та віруси, пише Theconversation.
Бактерії, грибки та віруси, якот стафілококи чи Candida, можуть залишатися на одязі та викликати інфекції.
Мікроби виживають на тканинах тривалий час на бавовні до 90 днів, на поліестері до 200 днів, особливо за високої вологості.
Одяг, що контакту з вологими ділянками шкіри або ма залишки їжі, ста осередком для мікробів.
Щоб уникнути ризику зараження, експерт радить прати одяг із секондхенду при 60C або використовувати дезінфікуючі засоби, якщо це неможливо.
Прати його слід окремо від іншого одягу.
Щоб повністю видалити бактерії та віруси, одяг варто не лише випрати, але й висушити та обробити гарячою праскою або відпарювачем.
Такі заходи допоможуть знищити мікроорганізми, включаючи яйця паразитів, і знизити ризик для здоровя.
Нагадамо, все залежить від настрою Чи можуть українці повернути речі до секондхенду Раніше ми писали про те, що Ледь не віддубасили...
поки киянка міряла шмотки в кабінці секонду, її пальто продали Крім того, Знай.ua повідомляв, успадкувала багатство дешева картина перетворила жінку на мільйонерку
Останні новини
більше новин