Судді та прокурори... Суд арештував понад 1,5 тис. «інвалідних» справ Крупи
glavcom.ua
Mon, 11 Nov 2024 14:36:00 +0200
Вищий антикорупційний суд арештував низку документів, вилучених 2829 жовтня детективами НАБУ під час обшуків Хмельницького обласного центру медикосоціальної експертизи МСЕК у рамках кримінального провадження за підозрою у незаконному збагаченні головлікаря Тетяни Крупи.
Про це повідомля Главком з посиланням на дані судового рестру.
Отже, під арештом опинилися журнали протоколів засідань облМСЕК, журнали обліку довідок МСЕК, посадові інструкції службових осіб, накази головного лікаря, медичні справи, акти огляду та журнали та інші документи.
Серед усії арештованої документації переважну більшість складають медичні справи осіб, яким оформлено інвалідність протягом 2022жовтня 2024 року.
Всього їх арештовано понад 1,5 тис.
штук.
Зокрема, у досудовому розслідуванні сказано, щодо у цьому переліку інвалідні справи працівників прокуратури, суду, поліції та військовослужбовців.
А в самому тексті ухвали згадки про медичні справи шістьох суддів Хмельниччини з інвалідністю дво суддів Хмельницького міськрайонного суду, по одному з Апеляційного суду Хмельницької області, КамянецьПодільського міськрайонного суду і Новоушицького районного суду.
Існують достатні підстави вважати, що зазначені вище документи Хмельницького обласного центру медикосоціальної експертизи містять відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, зокрема визначають обставини кримінального правопорушення та ймовірно причетних осіб до його вчинення, тому ці документи зберегли на собі сліди кримінального правопорушення, а отже речовими доказами у цьому кримінальному провадженні, зазначив у свому клопотанні прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
У свою чергу антикорупційний суд наголосив, що інформація, яка містить охоронювану законом лікарську тамницю, надасть змогу слідству в подальшому використовувати її як докази.
Тому такий захід забезпечення кримінального провадження як арешт майна доцільним, співмірним та таким, що відповіда завданням кримінального провадження.
Як повідомляв Главком, підозрювана голова МСЕК Хмельниччини Тетяна Крупа вперше пояснила, звідки в її помешканні взялася купа доларів.
За її словами, не всі вилучені кошти у її помешканні належать безпосередньо родині.
Зокрема, її особистими коштами ті, які відображено в декларації.
Решта грошей належить іншим особам.
Кому саме, точно зна її чоловік, у минулому керівник обласного управління Держаудитслужби Володимир Крупа.
Раніше Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і арештував низку майна у кримінальному провадженні за підозрою у незаконному збагаченні голови МСЕК Хмельниччини Тетяни Крупи.
Зокрема, під арештом опинилася готівка у розмірі 93 тис.
і 2 тис.
вро.
Ці гроші було відшукано у робочому кабінеті головлікаря Тетяни Крупи 3 жовтня цього року.
Дозвіл на обшук надав слідчий суддя Вінницького міського суду 17 вересня.
Також суд наклав арешт на інше майно, вилучене на робочому місці голови МСЕК Хмельниччини документи щодо проктування будівництва пяти будинків дві коробки із золотими виробами з жовтого металу з білим камінням браслет та дві сережки ноутбук, пять флешнакопичувачів, телефон IPhone10 роздруковані декларації Тетяни Крупи за 2021, 2022 та 2023 роки, прокт відповіді на Нацагентство із запобігання корупції, а також довідки про виплату дивідендів.
Крім цього, Феміда арештувала 3,17 млн, 140,2 тис.
вро і 1,27 млн грн, вилучених за місцем проживання Тетяни Крупи.
Іще серед арештованого договори купівліпродажу земельних ділянок Тетяни Крупи, технічна документація на земельні ділянки чоловіка голови МСЕК Володимира Крупи, брендовий годинник Rolex SA Geneve Suisse і сережки марки Dior joaillerie, а також чорнові записи, медична документація, банківські картки.
7 жовтня Печерський райсуд Кива обрав запобіжний захід керівниці Хмельницького обласного центру медикосоціальної експертизи Тетяні Крупі.
Її відправили під варту на 60 діб до 3 грудня із можливістю внесення застави розміром в понад 500 млн грн.
Вона досі залишаться під вартою.
Як відомо, приблизно понад 50 прокурорів Хмельниччини на чолі з обласним прокурором Олексім Олійником оформили інвалідність, ймовірно, через корупційну схему Тетяни Крупи у МСЕК. Читайте також Зачароване коло Тетяни Крупи.
Як тумбочка з доларами паралізувала суди Королі та королеви МСЕК.
Чи можна вірити деклараціям чиновників після такого Крупна династія.
Тетяна, Володимир та син їхній Олександр Пів сотні прокурорівінвалідів на Хмельниччині.
Аномалія та її наслідки
Останні новини
більше новин