Популярна серед українців країна стала небезпечною: куди туристам краще не їхати й чому
www.rbc.ua
Thu, 07 Nov 2024 14:24:00 +0200
У Службі зовнішньої розвідки України розповіли, що безпекова ситуація в окремих регіонах гипту складною й непередбачуваною.
Тож туристам і мандрівникам ці території краще оминати.
Про це повідомля РБКУкраїна із посиланням на пресслужбу Служби зовнішньої розвідки України у Facebook.
Зміст З якими країнами межу гипет Безпекова ситуація в гипті З якими країнами межу гипет Популярний серед багатьох українських туристів гипет офіційна назва Арабська Республіка гипет або АР трансконтинентальною державою, яка охоплю північносхідний кут Африки та південнозахідний кут Азії що зднані сухопутним мостом, утвореним Синайським півостровом.
Ця середземноморська країна межу з Сектором Гази Палестина та Ізраїлем на північному сході з Акабською затокою та Червоним морем на сході з Суданом на півдні з Лівію на заході Крім того, через Акабську затоку лежить Йорданія, через Червоне море Саудівська Аравія, а через Середземноморя Греція, Туреччина та Кіпр хоча жодна з цих країн не ма сухопутного кордону з гиптом.
Розташування гипту серед інших країн скриншот google.com/maps Безпекова ситуація в гипті За інформацію Служби зовнішньої розвідки України, безпекова ситуація в окремих регіонах гипту попри доволі стабільну в цілому політичну обстановку в країні складною та непередбачуваною.
Найнебезпечнішим регіоном залишаться північ Синайського півострова, де ді надзвичайний стан, введений владою АР у попередні роки трива антитерористична операція проти бойовиків Ісламської держави Синайський півострів скриншот facebook.com/SZRUkraine Тим часом ризики терористичних та інших екстремістських проявів зберігаються по всій країні зокрема у столиці Каїрі та курортних містах.
Українцям пояснили, що напади можуть бути невибірковими та без попередження, а їхньою ціллю ставати як державні, так і цивільні обкти.
Крім того, високі безпекові ризики зберігаються для відвідувачів усіх релігійних установ у гипті.
Зазначаться, що загальний вплив на обстановку в гипті спричиняють військові дії в сусідніх Лівії, Судані та Секторі Гази напружена ситуація в акваторії Червоного моря повязана з атаками менських хуситів на судноплавство Високий рівень солідарності гипетського суспільства з населенням Сектору Гази зумовлюють значні ризики для іноземних громадян, які можуть асоціюватися з Державою Ізраїль, підсумували у Службі зовнішньої розвідки.
Допис Служби зовнішньої розвідки скриншот facebook.com/SZRUkraine Нагадамо, раніше ми розповідали, що гипет уперше висунув мирну пропозицію щодо Сектору Гази території на березі Середземного моря, виділеної ООН для арабської держави Палестини, окупованої спершу гиптом, а згодом Ізраїлем.
Проте пізніше державний секретар США Ентоні Блінкен повідомив, що в ХАМАС відхилили мирну пропозицію гипту щодо Сектору Гази.
Читайте також про низку найнебезпечніших островів світу, куди туристам на відпочинок точно їхати не варто.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБКУкраїна в Telegram.
Останні новини
більше новин