UA
  • Новини
  • Відео
  • Популярні
  • Пошук
  • Програми
download white apps
Завантажити

"Знайти любов під час війни як сюжет роману": Ектор Хіменес-Браво вперше розповів про дітей, кохання та свій спадок

star.znaj.ua
Mon, 11 Aug 2025 21:50:00 +0300

53-річний кулінарний маестро і суддя "МастерШефа" Ектор Хіменес-Браво відверто зізнався, чому досі не став батьком і чому його серце вже належить українці, але обличчя коханої він не покаже.

В інтерв’ю Маші Єфросиніній зірковий кухар зізнався, що його погляд на батьківство змінився — і зовсім не через кар’єру:

"У певному сенсі моє ставлення змінилося… Я розчарований в тому, в якому світі ми живемо. Дуже сумно, що світ став таким. Не тільки у нашій країні. Відбувається багато поганих речей".

За словами Ектора, сьогодні його справжньою "сім’єю" є учасники "МастерШефа" — він і сварить, і підтримує їх, як рідних дітей, тож на проєкті його жартома називають "батьком":

"Зараз я не думаю про майбутнє, дітей, чи спадок. Навіть не розглядаю це. Чому я маю чекати, коли мої діти стануть спадщиною? Я створюю свій спадок зараз… Моє продовження — це те, що я роблю зараз".

Що ж до кохання, то тут зірковий шеф особливо обережний. Він вирішив не виносити своє особисте життя на публіку, аби уникнути оцінок і непрошених порад. Але Ектор не приховує: його обраниця — українка, а їхні стосунки стали для нього джерелом сили у важкі часи.

"У мене кохання є і воно 100% з України, дякую Богу… Знайти любов посеред війни, це як назва для епічної книги. Це велика підтримка… Для мене стосунки — це не просто розвага, це про зобов'язання і відповідальність. Я хочу зробити людину щасливою і сам хочу відчувати щастя. Хочу, щоб кохання було безпечним".

Нагадаємо, що Ектор Хіменес-Браво змінив кухарський фартух на військову форму: "Я вже не буду колишнім".

Раніше ми повідомляли, що "Ви герой...": Ектор Хіменес-Браво опинився в стерильних руках хірурга.

Читати повністю

Останні новини

Виплатять 30 000 грн та достроково відпустять на пенсію: ПФУ назвав категорію щасливчиків
Виплатять 30 000 грн та достроково відпустять на пенсію: ПФУ назвав категорію щасливчиків
Жінки, яким присвоно почесне звання Мати-героїня, у році можуть розраховувати на суттву одноразову виплату від держави.Як повідомля Пенсійний фонд України, їм належить грошова допомога у...
sport.znaj.ua
Tue, 12 Aug 2025 00:15:00 +0300
Єрмак мав розмову з Рубіо напередодні переговорів на Алясці — деталі
Єрмак мав розмову з Рубіо напередодні переговорів на Алясці — деталі
Напередодні зустрічі Трампа і Путіна в Офісі президента України обговорювали мир з держсекретарем США.
tsn.ua
Tue, 12 Aug 2025 00:11:42 +0300
Привітання з Днем молоді 2025 року: листівки українською, проза, вірші
Привітання з Днем молоді 2025 року: листівки українською, проза, вірші
серпня вУкраїні святкують Міжнародний день молоді. Саме молоде покоління церозумні, активні таенергійні люди, які стають ключовим двигуном розвитку таоновлення нашого суспільства.
tsn.ua
Tue, 12 Aug 2025 00:10:00 +0300
Соратник Тимошенко обрушився на іноземців, які керують економікою України, і ні за що не відповідають
Соратник Тимошенко обрушився на іноземців, які керують економікою України, і ні за що не відповідають
В Україні досі нема гучних проваджень проти міжнародних членів наглядових рад державних підпримств, оскільки, власне, іноземці обирають керівництво НАБУ, САП та суддів ВАКС. Таку думку в інтервю...
glavcom.ua
Tue, 12 Aug 2025 00:07:00 +0300
"Карта може зсуватися сотнями кілометрів щодня": Тарас Чмут про небезпеку на фронті
"Карта може зсуватися сотнями кілометрів щодня": Тарас Чмут про небезпеку на фронті
Чмут попередив про ризики масштабного прориву РФнафронті.
tsn.ua
Tue, 12 Aug 2025 00:05:25 +0300
День ангела 12 серпня: кого та як вітати з іменинами
День ангела 12 серпня: кого та як вітати з іменинами
серпня року який нині день ангела таяквітати зіменинами читайте вматеріалі ТСН.ua.
tsn.ua
Tue, 12 Aug 2025 00:01:00 +0300
12 серпня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
12 серпня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
серпня відзначаться низка важливих подій як у світі, так і в релігійному житті. Цей день нагадуванням про необхідність берегти природу та нада привід для сімейних свят.laquoГлавкомraquo...
glavcom.ua
Tue, 12 Aug 2025 00:00:00 +0300
Генштаб: Сили оборони зачистили від окупантів Степне та Новокостянтинівку на Сумщині
Генштаб: Сили оборони зачистили від окупантів Степне та Новокостянтинівку на Сумщині
Сили оборони України зачистили від російських окупантів населені пункти Степне та Новокостянтинівка в Сумській області.Джерело Генштаб ЗСУДослівно З початку доби відбулося бозіткнення. Пр...
www.pravda.com.ua
Mon, 11 Aug 2025 23:58:53 +0300
Мешканці Аляски готують протести проти саміту Трампа та Путіна
Мешканці Аляски готують протести проти саміту Трампа та Путіна
Мешканці Аляски організовують акції протесту вАнкориджі проти запланованої зустрічі Дональда Трампа таВолодимира Путіна.
tsn.ua
Mon, 11 Aug 2025 23:56:46 +0300
"Послідовність важлива": ЄС готує новий пакет санкцій проти Росії
"Послідовність важлива": ЄС готує новий пакет санкцій проти Росії
вросоюз готу -й пакет санкцій проти Росії і наполяга на безумовному припиненні вогню, відкидаючи будь-які поступки Москві.Про це заявила верховний представник вропейського Союзу з питань зов...
www.rbc.ua