Вчителька поділилась, чим відрізняються китайські школярі від українських: жорстка субординація, виховання, дисципліна

Чи відрізняються українські школярі від китайських? Чи суттєва ця різниця і в чому вона полягає?
Своїми думками під час інтерв’ю каналу "Освітономіка" поділилась Андріана Паук, блогерка та вчителька англійської мови, яка працювала з дітьми як в Україні, так і в Китаї. За її словами, різниця між учнями цих двох країн є, і вона досить помітна.
Андріана зазначила, що класи в китайських школах дуже великі. Так, в одному приміщені може збиратись до 60 дітей, але як тільки вчитель заходить до класу, там завжди царює тиша. Пані Паук поділилась, що спочатку від такої тотальної тиші їй навіть ставало незручно (бо в українській школі було не так). Вона вирішила, що це тому, що діти поки що не знайомі з нею, тим більше, що вона іноземка. Але навіть коли учні звикли до викладачки, тишу на уроці все одно ніхто не порушував.
"Там настільки до вчителя ставляться інакше. Я не можу використати слово "з повагою", бо і в Україні діти до мене завжди ставились з повагою", - підсумувала Андріана. - "Це скоріше про жорстку субординацію, виховання. У них не існує опції "не виконати домашнє завдання".
Також пані Паук зауважила, що китайські діти дуже дисципліновані.
Нагадуємо, що раніше портал Знай писав Українцям пропонують позбутися російськомовних книжок: як обміняти на українські.
Також портал інформував Безоплатні послуги від Укрзалізниці: не вздумайте платити за них у потязі.
Крім того, ми розповідали Від цього залежить чи призначать субсидію: що треба обов'язково врахувати.
Останні новини
